Család és Karrier Pont

Védőháló a családokért – EFOP-1.2.1-15-2016-00308

NEA

Tisztelt Látogató, üdvözöljük a honlapunkon!

 

Ön a Veszprém Megyei Civil Hálózatért Közhasznú Egyesület ismertebb nevén a Veszprémi Civil Ház honlapját böngészi.

Egyesületünket 2003-ban jegyezték be, ám tagjaink régóta tevékenykednek a civil szféra különböző területein. A megalakítás gondolata annak kapcsán fogalmazódott meg, hogy azokat a tudásokat, képességeket és készségeket, amelyekkel rendelkezünk, betegyük egy közös kalapba és megpróbálkozzunk azzal a nem túl könnyű feladattal, hogy a Veszprém megyében működő civil szervezetek tevékenységét segítsük, motiváljuk az egymás közötti kapcsolatok kialakítását.

Céljaink között szerepelt emellett az önkéntes segítő munka népszerűsítése, a határon túli nonprofit szervezetekkel való kapcsolatok kialakítása és ápolása, az Európai Unióval kapcsolatos információk továbbítása. 

Egyesületünkről bővebben olvashat a "Rólunk" menüpontban.

 
Veszprém Megyei CSEÖH
Hirdetés
Családok éve
Hirdetés
Keresés az oldalon
Hirdetés
Belépés
Veszprém Megyei Civil Kerekasztal
Hirdetés
Önkéntesség Európai Éve Veszprém Megyei Információs Pont
Hirdetés
Feliratkozás a levelezőlistára

E-mail:

A hírlevél üzemeltetője:
http://lev-lista.hu

Feliratkozás hírlevélre

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

YouCMSAndBlog Module Generator Wizard Plugin